EC060V Termal Kamera

Anasayfa/ Su Kaçağı Tespiti/ EC060V Termal Kamera

V, termografik ölçüm uygulamalarınız için daha fazla çok yönlülük anlamına gelir …

İster hassas gerçek zamanlı ölçümler, ister yüksek termik hassasiyet ve ölçüm doğruluğu ve isterse döndürülebilen renkli büyük LC ekran olsun – temel donanımıyla tüm EC termal kameralar size normalde sadece pahalı üst düzey modellerde bulabileceğiniz pek çok donanım özelliği sunar.

Karanlık çekim alanlarını optimum şekilde aydınlatmak üzere entegre fotoğraf lambasıyla gerçek görüntü kayıtları yapmak için ek olarak takılan bir dijital kamera sayesinde, EC060V ile gerçek görüntüler ve uygun termal görüntüler birlikte kaydedilebilir ve böylece sorunlu yerlerin net bir şekilde sınıflandırılması kolaylaşır.

EC060V'nin patentli DuoVision teknolojisi, kızıl ötesi veya gerçek görüntüleri görüntülemenin yanı sıra, iki görüntü bilgisinin farklı saydamlık kademelerinde üst üste bindirilmiş olarak birleşik gösterimine de olanak sağlar. Böylece bir bakışta hasarlar veya kusurlar çabucak tespit edilebilir.

Birlikte teslim edilen yazılımın DuoVision fonksiyonu, ayrıca istenen yoğunluktaki kızıl ötesi ve gerçek görüntülerin üst üste bindirilmesi için bir seçenek sunar. Bu şekilde üretilen ve kaydedilebilen DuoVision görüntüleri, daha iyi değerlendirme yapılmasını ve daha somut dokümantasyonlar elde edilmesini sağlar.

En küçük sıcaklık değişikliklerini bile gerçek zamanlı olarak algılayan 19.200 tam radyometrik bağımsız sıcaklık ölçüm noktası, DuoVision fonksiyonu, lazer işaretleyici, CCD kamera ve fotoğraf lambası EC060V'yi kaçak yeri tespiti veya bina diyagnostiği uygulamaları için üniversal olarak kullanılabilen bir termal kamera haline getirir.

Pratik uygulamadaki avantajlar:

Tam radyometrik IR kamera, orjinal AB üretimi
Gerçek zaman ölçümü ve gerçek zaman resim oynatımı açık, yüksek kalitede termal görüntülerini garanti eder
Yüksek termik hassaslık
PIR göstergesi için DuoVision fonksionu
Gerçek görüntü kaydı için entegre edilmiş dijital kamera
Entegre edilmiş fotoğraf lambası
Kızılötesi ve gerçek resim kaydı
Soğutmayan mikro bolometre teknolojisiyle bakım gerektirmeyen çalışmalar
Büyük, haraket edebilen renkli LCD ekran
50/60 Hz'a kadar tekrarlama frekansıyla görüntü kaydı
Entegre edilmiş lazer gösterge
Otomatik sıcaklık takibi (Hot-/Cold-Spot)
Ergonomik ve çok hafif
Sağlam yapı (IP 54)