BY10 Basınç Ölçüm Cihazı

Anasayfa/ Su Kaçağı Tespiti/ BY10 Basınç Ölçüm Cihazı

Bar değerini optimize edin ve bar tasarrufu sağlayın: Güncel araştırmalara göre her üç otomobil sürücüsünden biri çok düşük lastik hava basıncıyla yola çıkmaktadır.

Ancak çoğu kişinin farkında olmadığı bir şey var: Lastik basıncı üreticinin tavsiye ettiği değerden 0,5 bar düşük bile olsa yakıt tüketimi %6 yükselebilir! Bunun dışında lastik aşınması fazla olur, fren yolu uzar ve aracın virajlarda hakimiyeti azalır.

Düzenli lastik basıncı ölçümü yapmak her bakımdan yararlıdır!

Pratik uygulamadaki avantajlar:

Dijital ölçüme aygıtı sayesinde hızlı ve belirgin lastik basınc kontrolü
Büyük LCD ekran sayesinde kolayca ölçü değeri okuma imkânı
Entegre el feneri
Optimum fiyat ve performans oranı
Kapanma otomatiği

Pratik donanım ayrıntısı: Entegre el feneri sayesinde akşamları ve karanlık mevsimlerde dahi supabın yerini hızlıca bulabilir ya da lastik profilini ve durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bu lastik basıncı ölçüm cihazı tüm lastik supablarına uyduğu için (sadece otomobil değil, motosiklet, dağ bisikleti ya da çocuk bisikletleri) her ev ve ticarethane için önemli bir yardımcıdır. Sıradan adaptörlerle BY10 ayrıca başka lastik supabı tipleri için de kullanılabilir.

Bizim tavsiyemiz: Benzin istasyonlarındaki lastik basıncı kontrol cihazlarına güvenmeyin çünkü bu cihazlar genelde çok kötü durumdadırlar ya da zor erişime sahiptirler.

BY10 ile her zaman rahat ve güvenilir bir şekilde dijital hassasiyetle doğru lastik basıncını ölçebilir ve tam olarak LCD ekranda okuyabilirsiniz.