Bahçe Sulama

Anasayfa/ Diğer Hizmetlerimiz/ Bahçe Sulama

Bahçemizdeki çimlerin, bitkilerin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri düzenli olarak sulanması ile doğru orantılıdır. Su kaynaklarımızın her geçen gün yetersiz bir hal alışı suyu en verimli ve ekonomik olarak kullanabilme yönünde birçok araştırmaya yöneltmiştir.

Otmatik Sulama da; Bahçemizin sulanması, su probleminin yanı sıra zaman sorununu da çözmeye yöneliktir. Otomatik çim sulaması suyun en uygun saatte, uygun miktarda verilmesi, sulamaya harcanan zamandan tasarruf edilmesi açısından vazgeçilmez bir yöntemdir.

Çim için en uygun yöntem otomatik sulama ve bununla birlikte ağaç ve çalıların ve çiçek parterlerinin sulanması da en iyi şekilde damlama sulamayla mümkün olmaktadır. bu yöntemle bitki ihtiyacı olan suyu köklerin emiş hızına göre temin edebilmekte ve hem su ihtiyacını tam karşılayabilmekte ve hem de suyun israfı önlenmektedir. Meyve bahçelerinde birçok deneyim göstermiştir ki damla sulamayla ürün verimi katlayarak artmıştır.

Otomatik bahçe sulama sistemlerinde Yağmurlama ve damla sulama projelerinizin uygulanması ,sulanacak alanın projelendirilmesi, bakım ve onarım ,Teknik destek ve servis işleriniz için hizmetinize hazırız.